Анонс виставки «Вітер з Античності» Юрія Дубініна

«ВІТЕР З АНТИЧНОСТІ». Таку назву має персональна виставка заслуженого художника України Юрія Дубініна, чиї твори глядачі розрізняють за його неповторною творчою манерою та цікавими сюжетами картин, які не лише дарують їм естетичну насолоду, але й змушують замислитися над сенсом життя.

Життєвий досвід та фантазія надихнули митця на створення цілого ряду яскравих полотен. Проте інша невичерпна скарбниця сюжетів та образів з вигаданого, але такого переконливого, світу давньогрецької міфології надихнули митця на написання цілого ряду ліричних, а часом дещо іронічних творів.  Не зважаючи на те, що більшість міфологічних сюжетів вже мали втілення у мистецтві різних часів, Юрій Дубінін розглядає їх під своїм особливим кутом зору, де урочистість співіснує з ніжністю та проникливістю таких знайомих персонажів.

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #384d77;background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}