Екскурсія для військовослужбовців «Шляхом до незалежності. УНР 1917-1920 рр.»

Війна – це те, що змушує нас замислитися. Щастя і горе, радість і біда завжди “ходять” поруч. Але якщо людина сильна духом з вірою в себе та свою країну, то, не зважаючи на всі складності життєвих ситуацій, вона зробить вся для перемоги. Проведена 10 грудня екскурсія співробітником Житомирського обласного краєзнавчого музею по пересувній фотодокументальній виставці “Шляхом до незалежності. УНР 1917-1920 рр.” стала справжньою несподіванкою для військовослужбовців, які перебувають на лікуванні у госпіталі військової частини А1065. Деякі з них є учасниками АТО, а дехто – тільки готується до цього.

Дивлячись в їхні очі, можна сказати одне – вони є справжніми патріотами своєї країни і їх віра в майбутнє без війни є невичерпною. Тому немає жодного сумніву, що Україна переможе!

 

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #384d77;background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}