Науково-краєзнавча конференція «Краєзнавство та музейна справа в Україні»

У жовтні 2010 року Житомирському краєзнавчому музею виповнилось 145 років. З цієї нагоди у м. Житомирі відбулася Всеукраїнська науково-краєзнавча конференція “Краєзнавство та музейна справа в Україні”.

В роботі конференції взяли участь понад 70 науковців з 14 міст України та зарубіжжя, зокрема з Києва, Харкова, Рівного, Вінниці, Канева, Хмельницького, Санкт-Петербургу тощо. Видано збірник матеріалів конференції.

З ювілеєм музей вітали: обласна державна адміністрація, Національна спілка краєзнавців України, Житомирське відділення Національної спілки художників України, фольклорний ансамбль національного обряду “Родослав”.

Для учасників та гостей конференції проведено літературно-музичний вечір “Ще не вмерла України і слава і воля”, присвячений пам’яті видатного українського етнолога Павла Чубинського.

 

Музей вітає фольклорний ансамбль національного обряду “Родослав”.

Відкриває роботу конференції директор Житомирського краєзнавчого музею Л.П. Грузька.

На трибуні заступник голови правління Національної спілки краєзнавців України Г.О. Клепак.

Вручення Свідоцтва почесного краєзнавця України директору Житомирського краєзнавчого музею Л.П. Грузській.

Вручення нагороди члену Національної спілки краєзнавців України, бердичівському краєзнавцю П.С. Скавронському.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #384d77;background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}