Перша персональна виставка прикрас Олени Суйковської

Житомирський обласний краєзнавчий музей запрошує житомирян та гостей міста відвідати дизайнерську виставку авторських жіночих прикрас з натурального каменю «Природа та Фантазія» житомирянки Олени Суйковської.

Оригінальні прикраси, представлені в експозиції, зроблені з бісеру та природних матеріалів: для їх створення були використані декоративні камені (агати, аметисти, цитрини, перли, а також шкіра лосося), амоніти (вимерлі скам’янілі молюски віком приблизно 100 млн. років), кришталь Сваровськи, намистини, годинникові механізми та інше. У Житомирі дуже багато талановитих людей. Таланти у них різні, і не залежать від того, де людина працює і хто вона за фахом. Олена Суйковська за освітою інженер і працює у Житомирській Політехніці, а створення прикрас – її десятирічне хобі. Вміло комбінуючи природні матеріали із різноманітними декоративними елементами, створюючи унікальні вишукані комбінації, дизайнерка підкреслює їх натуральну красу та неповторність.

Виставка працюватиме до 29 березня 2020 р.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #384d77;background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}