Подарунки від житомирських митців до 100-річчя з дня заснування художнього відділу

До 100-річчя з Дня заснування художнього відділу нашого музею, яке відбудеться в травні 2019 р., житомирські митці О. Жегунов та В. Фещенко вже зробили чудові подарунки.

Олександр Жегунов передав на зберігання до Житомирського краєзнавчого музею 24 живописні і графічні роботи – як власні, так і членів його талановитої родини: Валентини Жегунової і Семена Гуєцького (1902-1974), заслуженого діяча мистецтв УРСР.

12 березня 2019 р. співробітники музею разом з в.о. директора М.Ф. Весельським відвідали майстерню народного художника України, провідного житомирського скульптора Василя Фещенка. Під час візиту Василь Іванович висловив побажання передати до музею портрет Володимира Єлісєєва (1935-2003). Написаний у 1988 р. і подарований В. Фещенку на його 55-річчя в 1998 р., цей твір тепер стане окрасою колекції житомирського музею.

А Василь Фещенко, як завжди, щирий, щедрий, іронічний. Замість отримання подарунків на свій ювілей (29 грудня йому виповнилося 75 років) він дарує сам.

Музей з вдячністю прийняв подарунки.

Дирекція висловлює подяку митцям за їх дружнє відношення до музею та безкорисливість.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #384d77;background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}