«Подорож до Зони»

З 1995 року співробітниками краєзнавчого активно збираються матеріали, що пов’язані з аварією на Чорнобильській АЕС: особисті речі ліквідаторів, їх спогади, інформація про долю постраждалих внаслідок трагічних подій 26 квітня 1986 року.

До 10-ї річниці аварії, у 1996 році, у музеї вперше презентовано масштабну стаціонарну виставку. Наразі створено пересувну фотодокументальну виставку, на базі якої проводяться лекції та екскурсії у навчальних закладах. Безпосередньо у музеї щороку у ці скорботні дні проходять зустрічі з ліквідаторами – тими, хто врятував світ.

З нагоди 34-ї річниці публікуємо аматорські фото співробітниці музею, яка у 2019 році побувала в зоні відчуження. За результатами відрядження підготовлено нарис «Подорож до ЗОНИ», в якій крок за кроком описано враження від перебування на ЧАЕС, у містах Прип’ять та Чорнобиль ІІ.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #384d77;background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}