Презентація виставки «Скарби баронів де Шодуар» в музеї Ханенків

15 жовтня 2014 року в Національному музеї мистецтв імені Богдана та Варвари Ханенків відбулась презентація виставки “Скарби баронів де Шодуар” Європейське мистецтво ХVI-ХІХ століть з колекції Житомирського обласного краєзнавчого музею у рамках проекту “Європейський вимір”.

До складу виставки увійшли твори європейських живописців та скульпторів ХVІ-ХІХ століть зі світовими іменами. Італійське мистецтво доби Ренесансу та бароко представлено, зокрема, картинами Аннібале Карраччі, Бернардо Строцці, Матіаса Стомера та Луки Джордано, вишуканими натюрмортами живописців Голландії та Фландрії – Александера Коземанса, Людолфа Бакхейзена, Віллема ван де Вельде та творами знаменитих портертистів: Йоганна Батіста Лампі ІІ, Якоба-Фердінанда Фута, П’єра Міньяра та Александера Росліна.

Вибрані твори старих європейських майстрів походять з колекції родини де Шодуар, а також з інших шляхетських зібрань та з церков Волині. Всі вони належать до золотого фонду вітчизняної культури і є свідченням нашої європейської культурної ідентичності.

 

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #384d77;background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}