Проблеми дослідження та музеєфікації древлянських пам’яток

15 серпня 2019 року у м. Олевськ  відбулося засідання круглого столу на тему «Проблеми дослідження та музеєфікації древлянських пам’яток». Організаторами заходу були Олевська міська рада, Управління культури та туризму Житомирської ОДА та Інститут археології НАН України.

Участь в обговоренні нагальних проблем брали представники Олевської міської ради, Управління культури та туризму Житомирської ОДА, співробітники Інституту археології НАНУ, Житомирського обласного краєзнавчого музею, Коростенського та Малинського краєзнавчих музеїв, а також керівник археологічної практики, викладач ЖДУ ім. І.Франка.

Головною метою круглого столу було окреслити проблеми та перспективи розбудови у м. Олевськ музею під відкритим небом, що відтворював би археологічні пам’ятки.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #384d77;background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}