Світ очима дітей в музеї В.Г. Короленка – виставка Поліни Слободянюк

Вчені довели, що діти, насправді, бачать світ не так, як дорослі. І це стосується фізіології, а не психології. Як стало відомо, візуальна та сенсорна інформація в дитячому мозку не змішується. Ось чому діти в буквальному сенсі слова бачать світ не так як дорослі. Раніше наука визнавала тільки психологічну різницю між дитячим і дорослим сприйняттям дійсності, але тепер вчені довели, що справа не тільки в психології, але і в роботі дитячого мозку.

На відміну від дорослих людей, діти до 12 років не з’єднують воєдино різну сенсорну інформацію, щоб краще зрозуміти дійсність. Інформацію, отриману від одного ока (коли інший закритий), дитячий мозок відокремлює від інформації, отриманої від обох очей. Дорослі такою якістю не володіють. Чи це є так насправді, ви можете пересвідчитись самостійно, відвідавши виставку маленької фотохудожниці Поліни Слободянюк у літературно-меморіальному музеї В.Г. Короленка.

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #384d77;background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}