Урок на тему: «Наш край у добу УНР. 1917-1921 рр.»

29 січня 2019 року для учнів груп ОЕМ-31, ОСК-31, КК-21 відбувся музейний урок на тему: «Наш край у добу УНР. 1917-1921рр.», який провела науковий співробітник Комунального закладу «Житомирський обласний краєзнавчий музей» Житомирської обласної ради Ілінбаєва Ірина Анатоліївна.

Лектор розповіла про події національно-визвольних змагань на території України та Волині; ознайомила з трьома періодами Української революції: Українська Центральна Рада (УЦР); Українська Держава (Гетьманат); Директорія УНР. Учні переглянули відеофільм з теми.

Ірина Анатоліївна провела паралелі з сьогоднішніми подіями на сході України, представила фотоматеріали про участь житомирян в антитерористичній операції (АТО), зокрема комплекс бійця 95-ї аеромобільної бригади Артура Сілко; комплекс фотоматеріалів про 26-у бердичівську артилерійську бригаду, про 30-у Новоград-Волинську окрему механізовану бригаду, про 95-у Житомирську аеромобільну бригаду. Відповідальний Нестеров В.П., викладач історії.

 
 
 

Матеріал взято з офіційного сайту Комунальної соціально-реабілітаційної установи “Житомирського вищого професійного училища-інтернату Житомирської обласної ради”

https://zhvpu.zt.ua/news/803-nash-krai-u-dobu-unr-1917-1921rr

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #384d77;background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}