Візит Романа Єринюка

Канадський гість. До Брусилівського історичного музею імені Івана Огієнка завітав професор Колегії Святого Андрія і Центру Українсько-Канадських Студій Манітобського Університету – Роман Єринюк, який є учнем Івана Огієнка. Він є постійним меценатом і благодійником музею. Зустріч проходила в творчій і невимушеній атмосфері. Обговорювалися питання про поповнення літературної спадщини Митрополита Іларіона та про інші нагальні проблеми нашого закладу.
 
Разом із гостем побували біля криниці Івана Огієнка, вшанували пам’ять Митрополита Іларіона біля меморіального знаку. День був наповнений позитивними емоціями, новими враженнями та світлими думками.

 Двері історичного музею імені Івана Огієнка відкриті для усіх бажаючих з вівторка по суботу з 10.00 год до 18.00 год; вихідні дні – неділя, понеділок.

 

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #384d77;background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}