Виставка «Фотопортрет Чорнобиля» в бібліотеці ім. О. Ольжича

23 квітня 2015 року у приміщенні обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича відкрилась виставка житомирського фотомайстра Сергія Глабчука “Фотопортрет Чорнобиля”. Він має довгу і плідну співпрацю з Житомирським обласним краєзнавчим музеєм. Багато його робіт зберігаються і експонуються на різноманітних музейних виставках.

Представлені фотороботи – це журналістський погляд з минулого на життя та побут людей, які проживали в зоні посиленого радіологічного контролю. Кожне фото представлене на виставці – це окрема доля, окреме страждання, але наш спільний біль, який щемить у серці вже майже 30 років. У відкритті виставки взяли участь В. Косенко, В. Одонич, С. Ігруніна та офіційна делегація асоціації “Чорнобиль Тюбу”, Японія. Організаторами виставки є благодійний фонд “Заложники Чорнобиля”,Житомирський обласний краєзнавчий музей, Житомирський національний агроекологічний університет, Житомирський обласний Центр Народної творчості.

Ця виставка – показує лише миті, вирвані із життя людей, людей, у життя яких постукала радіація.

Відвідати виставку можна з 23 по 30 квітня 2015 року, за адресою: м. Житомир, Новий бульвар, 4 – відділ літератури з мистецтв Житомирської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. О. Ольжича.

Сергій Глабчук – житомирський фотомайстер

 
 
 
 
 
 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #384d77;background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}