Виставка фоторобіт Сергія Глабчука «Фотопортрет Чорнобиля»

 26 квітня 1986 року об 01.23 год ночі за київським часом вибухнув 4 реактор Чорнобильської АЕС. У цьому році виповнюється 30 років з моменту аварії, найбільшої катастрофи світу у сфері ядерної енергетики.

За цей час виросло ціле покоління, яке не застало цю жахливу трагедію, але й по цей день відгуки страшного квітня 1986-го року не дають забути про “мирний атом”, що вирвався з-під контролю.

Сьогодні ми завдячуємо мужності, самовідданості та високому професіоналізму хоробрих героїв-ліквідаторів, які жертвували своїм здоров’ям та життям, долаючи наслідки цієї страшної трагедії.

22 квітня 2016 року об 11.00 відбулося відкриття виставки фоторобіт Сергія Глабчука “Фотопортрет Чорнобиля”. На виставці також представлені матеріали з фондів краєзнавчого музею.

 

 
 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #384d77;background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}