Виставка «Видатний житомирянин Давид Штеренберг – живописець і графік XX століття.»

До 130-річчя з дня народження художника Давида Петровича Штеренберга (1881-1948) музей підготував пересувну виставку репродукцій його творів: “Видатний житомирянин Давид Штеренберг – живописець і графік XX століття.”

Виставка знайомить з біографією майстра та його творчістю. Окрім репродукцій з широко відомих творів Д. Штеренберга на виставці демонструються фотографії шістьох картин з колекції Житомирського краєзнавчого музею. Полотна художника в музей надійшли з його першої великої персональної виставки, створеної у рідному місті Житомирі в грудні 1919-січні 1920 років. До Другої Світової війни в колекції Житомирського музею знаходилося п’ятнадцять творів Д. Штеренберга, дев’ять з яких було втрачено під час окупації.

Вперше пересувна виставка експонована 24.06.2011 року в Житомирському обласному музично-драматичному театрі ім. І. Кочерги з нагоди державного свята Дня Конституції.

 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #384d77;background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}