Виставки робіт Данила Бовкуна в літературно-меморіальному музеї В.Г. Короленка

Згадайте, чим займається Ваша дитина – грає в футбол, ходить на танці, співає в хорі? Чи просто весь свій вільний час проводить за комп’ютером? На превеликий жаль, сучасні діти все більше підпадають під вплив новітніх технологій і майже не випускають з рук гаджитів. Але існує не лише віртуальний світ, а й світ реальний, той, в якому є місце духовності. І цьому світові притаманні любов до своєї Батьківщини, її природної краси, шана та повага тим далеким традиціям, що передаються із покоління в покоління.
 
Українське Полісся. Здавалось, що традиції петриківського розпису не притаманні нашому краю, але Данило Бовкун, 13-річний хлопчина, опанував саме цю техніку розпису. Бо вона відображає стан його душі. Данило почав займатися петриківським розписом у 2010 р., в Центрі позашкільної освіти ім.. О. Разумкова, що працює в м. Бердичеві. А зараз навчається в художній школі м. Житомира. Він неодноразовий призер обласного конкурсу дитячого малюнку ”Веселковий дивосвіт” – у 2012 р. і 2014 р. посів І місце, а у 2013 р. – здобув абсолютну перемогу; є фіналістом Всеукраїнського конкурсу новорічного малюнку, організованого ”Укрпоштою” у 2012 р. Виставки робіт Д. Бовкуна проходили у музеї ”Замок Радомисль” м. Радомишль (2013 р.), в Житомирській обласній науковій бібліотеці для дітей (2014 р.). Наразі його роботи представлені в літературно-меморіальному музеї В.Г. Короленка, запрошуємо всіх відвідати виставку! 
 
 
 
 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #384d77;background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}