Запрошуємо на виставку «Атрибутика весільної обрядовості кін. ХІХ – 50-х рр. ХХ ст.»

У телевізійному реаліті – шоу «4 весілля» показують особливості сучасного шлюбного обряду. А яким він був колись, як до нього готувалися наші прабабусі і прадідусі, як вони виглядали, як проходило те «колишнє» весілля і які обряди та речі його супроводжували?  Усе це і ще багато іншого ви можете дізнатися завітавши на відкриття етнографічної виставки ”Атрибутика весільної обрядовості кін. ХІХ – 50-х рр. ХХ ст.” до нашого музею 15 березня о 14.00 год.

На виставці ви зможете побачити обов’язкові атрибути весільної обрядовості, що тисячоліттями за народними уявленнями оберігали молодих від злого ока, пророкували їм щасливу долю, добробут, плодовитість, доброзичливість відносин з членами нової родини. Це: хлібна лопата, сито та решето, кожух, ступа, пікна діжка, скриня, весільні свічки, одяг молодої до вінчання та килими.

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-color: #384d77;background-size: initial;background-position: center bottom;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 180px;}